Ana SayfaFuarSempozyumTÜREK 2023 – 12. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi

TÜREK 2023 – 12. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi

Cumhuriyetimizin 100. yılını idrak ettiğimiz 2023 yılında sektör olarak güçlü bir giriş yapan ve çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği, katılımcılarının tam desteği ile gerek yurt içinde gerek yurt dışında sektörün gelişimi için hep birlikte imza atılan çalışmaları ile Türkiye rüzgâr kurulu gücünü 12 bin MW’a çıkararak Avrupa’da 6. olmuştur. Ulusal enerji planları doğrultusunda bundan sonra her yıl en az 3 GW’lık kurulu güç gerçekleştirme gerekliliğinin bilincinde olarak sektörü çok daha ileri noktalara götürmek adına faaliyetlerini yoğunlaştırıyor.

Bilindiği üzere Türkiye rüzgâr sektörünün yıl içerisindeki merakla beklenen en büyük etkinliği Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi’ni geçtiğimiz yıl rüzgârın kalbi olarak addedilen İzmir’de 2.400’den fazla sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleştiren Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi’nin bu yılki rotası ise İstanbul.

Bu noktada sektörün gücünü görebilmek adına hepinizi davet ediyor.
Cumhuriyetimizin 100. yılı’nda Türkiye rüzgâr sektörünün hikayesini hep birlikte anlatabilmek için 7-8 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleştirilecek olan 12. Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi’nde şimdiden yerinizi alınız.

Tarih: 7-8 Kasım 2023

Kayıt Linki: https://register.turek.org.tr/#/tr/register

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Yazılar

Son Yorumlar