Ana SayfaFuarSempozyumTÜREK 2023 – 12. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi

TÜREK 2023 – 12. Türkiye Rüzgar Enerjisi Kongresi

Cumhuriyetimizin 100. yılını idrak ettiğimiz 2023 yılında sektör olarak güçlü bir giriş yapan ve çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Türkiye Rüzgâr Enerjisi Birliği (TÜREB), katılımcılarının tam desteği ile gerek yurt içinde gerek yurt dışında sektörün gelişimi için hep birlikte imza atılan çalışmaları ile Türkiye, rüzgâr kurulu gücünü 12 GW’ye çıkararak Avrupa’da 6. olmuştur. TÜREB, Türkiye’nin ulusal enerji planları doğrultusunda her yıl en az 3 GW’lik kurulu güç gerçekleştirme gerekliliğinin bilincinde olarak sektörü çok daha ileri noktalara götürmek adına faaliyetlerini yoğunlaştırıyor.

Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi geçtiğimiz yıl rüzgârın kalbi olarak addedilen İzmir’de 2.400’den fazla sektör profesyonelinin katılımıyla gerçekleştirildi. Merakla beklenen bu yılki etkinliğin rotası ise İstanbul.

TÜREB, rüzgarın enerjisini sektörün gücüne dönüştürmeyi hedefledikleri bu fuarı görebilmek adına herkesi davet ediyor.
Cumhuriyetimizin 100. yılı’nda Türkiye rüzgâr sektörünün hikayesini hep birlikte anlayabilmek ve anlatabilmek için 7-8 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleştirilecek olan 12. Türkiye Rüzgâr Enerjisi Kongresi (TÜREK) yerinizi bekliyor.

Tarih: 7-8 Kasım 2023

Kayıt Linki: https://register.turek.org.tr/#/tr/register

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Son Yazılar

Son Yorumlar